Lineage 2 Clan

Forum Klanu Holes In The Head

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-12-04 16:02:36

AleOCoChodzi??

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-04
Posty: 7
Punktów :   

Podanie przykładowe

(podanie przykładowe)


Witam, jestem 37 letnim graczem, studiuje na 2 roku medycyny niekonwencjonalnej w Zielonej Górze. Gram w lineage od około 4 lat, z małymi przerwami. Główne zainteresowania to grafika zarówno 2D jak i 3D, zamiłowanie do fantasy i wiele innych niezwiązanych z tematem tego podania.

Swoja przygodę z L2 zaczynałem na Egipskim serwerze LachoszTargosz, C3, raty x1, trzeba było robić questy na klasy. Zaczynałem jako Human Fighter, osiągnąłem wtedy 79lvl, mając na sobie broń D, Composite robe, tarcze Talluma i helm Karmiana, bardzo długo zbierałem matsy aby to złożyć. Na tym serwerze zaczęli tez grac moi kumple, których zapewne dobrze znacie, jest to Ulung, Oflun i SpoconaMoszna.

Następnie grałem na Tybetańskim serwerze Bazyl, C5, raty x2. Niestety, po dwóch latach gry zostałem zbanowany, za handel itememi na ebay.ty. Grałem tam TK na 80lvlu, suba OL79, 4x zdobyłem tytuł hero na subie.

Zapoznałem się z Kodeksem WholesInTheHead i w pełni go akceptuję.

Zależnie od czasu jaki pozostawia mi uczelnia to gram dość sporo, od 2-3 godzin do kilku następnych w zależności czy mam zamiar zrobić sobie nockę z L2 czy po prostu mam wolnego czasu więcej.

Offline

 

#2 2012-07-09 10:41:11

Denat

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie przykładowe

NO TO WYROSŁO NAM POKOLENIE KOPIUJ/WKLEJ, KTÓRE NIE POTRAFI JUŻ SAMODZIELNIE MYŚLEĆ

http://www.renegaci.net/viewtopic.php?t=1245

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mehoffera103.pun.pl www.admopole.pun.pl www.metin-2.pun.pl www.potterharryfan.pun.pl www.dojebane.pun.pl