Lineage 2 Clan

Forum Klanu Holes In The Head


#1 2010-12-06 12:07:31

damianq12

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-05
Posty: 1
Punktów :   

Podanie

Witam
Jestem 19 letnim graczem, obecnie studiuję we Wrocławiu na pierwszym roku, kierunek Logistyka. Już od dość dawna grywam w L2 (koło 5lat), jednakże nie oznacza to, iż jestem jakimś świetnym graczem. Moim pierwszym serwerem, na którym grałem był Epi-games (x4). Troszkę czasu tam spędziłem i, że tak to określę na tym serwerze się wychowałem. Następnie grywałem na high-rate'ach, aż do teraz, kiedy po raz kolejny mam ochotę pograć na "normalnym" serwerze.

Powiedzmy, że przypadkowo trafiłem na L2MMORPG aczkolwiek mam zamiar zostać na dłużej. Mam sporo czasu więc często będziecie mogli mnie znaleźć w grze bądź na TS. Niedawno miałem przyjemność rozmawiać z kilkoma członkami klanu, tak więc nieco się poznaliśmy.

Osobiście moją główną postacią będzie Bladedancer (nick -> Rizen), na boxie będę robił propheta (oczywiście jest możliwość podania loginu oraz maila, jeśli zajdzie taka potrzeba).

Naturalnie zapoznałem się z regulaminem klanu i w pełni go akceptuję.

Dziękuję za uwagę i do zobaczenia 07.12 o godzinie 19:00.


Podanie przyjęte [MrLoki]

Offline

 

#2 2010-12-06 16:28:42

AleOCoChodzi??

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Podanie

Witamy!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animako.pun.pl www.fifa09orange.pun.pl www.mklserv.pun.pl www.awft1.pun.pl www.naruto-polskieforum.pun.pl